Терміни

 1. Питання: Що таке «логін»?
  Відповідь: Логін (англійською login) — це Ваш унікальний ідентифікатор, "ім'я", що дає можливість захистити Ваш підключений до Мережі комп'ютер від несанкціонованого виходу в мережу іншою особою. При реєстрації в Мережі Ви привласнюєте Логін і вводите пароль, відомий тільки тому, кому ви дозволите користуватися Мережею з Вашого комп'ютера.

 2. Питання: Що таке білінгова система?
  Відповідь:
  Програмний продукт, призначений для відображення поточного тарифу, зміни тарифів, статистики платежів і отримання рахунків.

 3. Питання: Що таке трафік?
  Відповідь: Трафік — це об'єм інформації, що надходить до Вашого комп'ютера з мережі і відправляється з нього до мережі. Кожного разу, коли Ви переглядаєте сторінки Інтернет, до Вас на комп'ютер надходить деякий об'єм інформації, вимірюваний в байтах.

 4. Питання: Що таке «вхідний» і «вихідний» трафік?
  Відповідь: Вхідний трафік — це об'єм інформації, що приходить на Ваш комп'ютер з мережі, а вихідний, відповідно, об'єм, що йде з Вашого комп'ютера в мережу.

Технічні питання

 1. Питання: Якщо у мене більше ніж один комп'ютер?
  Відповідь:
  Якщо у Вас більше одного комп'ютера, тобто побудована локальна мережа, то Ви можете використовувати один особовий рахунок для декількох комп'ютерів, але при цьому у Вас буде тільки одна IP -адреса. Для організації мережі Ви купуєте і встановлюєте додаткове устаткування — роутер, в який підключаєте кабель, а від нього вже підключаєте інші комп'ютери. Або ж можна використовувати інший, дещо дешевший спосіб включення шляхом встановлення в 1-й комп'ютер 2-ої мережевої карти і відповідного налаштування основного комп'ютера. Таким чином 2-й виходитиме в мережу Інтернет через 1-й. У випадку якщо Вам потрыбне друге підключення, виконане нашими фахівцями, — це оформлюється, як нове підключення з новим договором, ІР-адресою і логіном в білінговій системі.

 2. Питання: Чи можу я встановити собі бездротовий доступ до мережі?
  Відповідь:
  Можете, але для цього Вам необхідно самостійно купити додаткове устаткування WiFi, краще D-Link/TP-Link, яке встановлюється поряд з точкою електроживлення. До нього підключають кабель Інтернет, завдяки на території приміщення мережа працює за радіосигналом.

 3. Питання: Які системні вимоги для підключення Інтернет?
  Відповідь: Справний комп'ютер зі встановленою операційною системою і без вірусів, мережева карта (адаптер).

 4. Питання: У мене періодично зникає зв'язок з мережею, хоча дія тарифу ще не закінчилась, а по телефону мені відповідають, що зв'язок з моїм комп'ютером стабільний. У чому причина збоїв?
  Відповідь:
  Причин може бути декілька:
  а) Поганий контакт в роз'ємі мережевої карти. Найчастіше причиною нестабільного зв'язку є поганий контакт в роз'ємі мережевої карти. Це відбувається якщо ви ненавмисно зачепили дріт. При цьому коннектор може залишатися в роз'ємі, але контакт буде втрачено. Для усунення цієї несправності повністю вийміть коннектор з роз'єму і знову вставте його до клацання і злегка витягніть назад.
  б) Апаратні і програмні збої на машині клієнта. Спробуйте вимкнути комп'ютер (обов'язково натиснувши при цьому кнопку відключення живлення), а потім знову увімкнути. Якщо зв'язок з'явився, то, найімовірніше, причиною нестабільного зв'язку є апаратні (конфлікт устаткування) або програмні (викликані певною програмою) збої на вашому комп'ютері. В цьому випадку радимо Вам викликати фахівця служби підтримки для налаштування комп'ютера або спробувати зробити це самостійно.
  в) Файрволл. Якщо у вас стоїть декілька комп'ютерів, об'єднаних між собою в локальну мережу, то швидше за все, у вас встановлена спеціальна програма для захисту від несанкціонованого доступу — файрволл. Подібні програми вимагають дуже тонкого налаштування. Неправильно налагоджений файрволл може бути причиною збоїв при роботі з Інтернетом. Для усунення такого роду несправностей звертайтеся до адміністратора Вашої локальної мережі.

 5. Питання: Чому реальна швидкість не відповідає швидкості тарифу?
  Відповідь:

  • 256 Кбіт/с, отже, швидкість прийому/передачі: 32 Кбайт/с;;
  • 512 Кбіт/с, отже, швидкість прийому/передачі: 64 КБайт/с;
  • 1 Мбіт/с, отже, швидкість прийому/передачі: 128 КБайт/с;
  • 2 Мбіт/с, отже, швидкість прийому/передачі: 256 КБайт/с;
  • 3 Мбіт/с, отже, швидкість прийому/передачі: 384 КБайт/с;
  • 4 Мбіт/с, отже, швидкість прийому/передачі: 512 КБайт/с.
 6. Питання: Які чинники впливають на швидкість скачування?
  Відповідь
  :
  На швидкість впливає:

  • завантаження каналу до сервера, з якого Ви скачуєте файл;
  • завантаження самого сервера, з якого Ви скачуєте файл;
  • швидкісні обмеження, встановлені адміністрацією сервера;
  • протокол, використовуваний для передачі даних;
  • апаратне забезпечення комп'ютера, включаючи швидкість процесора, об'єм встановленої оперативної пам'яті, вільне місце на жорсткому диску;
  • програмне забезпечення комп'ютера — додатками, запущеними одночасно з роботою Інтернету, використовується певний об'єм ресурсів.
 7. Питання: Що таке мережева карта і яку вибрати?
  Відповідь
  : Перш ніж бігти в магазин, переконайтеся що її у Вас дійсно немає — більшість сучасних комп'ютерів містять мережеву карту, інтегровану в материнську плату. Вона може називатися «Адаптер Ethernet», «мережевий адаптер» або якось схоже. Візуально її можна виявити по роз'єму, схожому на телефонну розетку, тільки на 8 контактів, а не на 4. Якщо у Вашому комп'ютері все-таки немає мережевої карти — купити можна практично будь-яку. Необхідні характеристики звучать так: «роз'єм — "RJ—45", швидкість — 100/1000Mbit/s, інтерфейс — PCI». Дешева карта такого класу в магазинах коштує 30-40 грн. Дорогу у Вашому випадку купувати не має сенсу.
 8. Питання: Чи залежить працездатність устаткування від стрибків напруги?
  Відповідь: Якщо Ви знаєте, що у вашому населеному пункті/будинку трапляються перебої з електрикою і/або скаче напруга в мережі, вам необхідно встановити безперебійний блок живлення, інакше можливе не лише погіршення якості зв'язку, але і ушкодження устаткування. Вартість безперебійного блоку живлення складає близько 100 доларів.

Питання пов'язані з поштою

 1. Питання: Я використовую смтп-сервер mail.domashka.net, чому коли я намагаюся відправити лист із зворотньою адресою ivanov@mail.ru пошта не надсилається?
  Відповідь: Ви не можете відправляти пошту з не закріпленої за вами адреси. Для того, щоб закріпити за собою адресу Вам слід зайти в пошту, потім в налаштуваннях, у вкладці "профілі" додати свій e-mail (у Вашому випадку ivanov@mail.ru).
 2. Питання: Чому мене не пускає в пошту, через веб форму?
  Відповідь: Для входу в пошту слід вводити Ваш логін повністю, включаючи @domashka.kiev.ua.

Інші питання

 1. Питання: Чи можна перенести невикористаний день, тиждень на наступний розрахунковий період?
  Відповідь:
  Невикористані Вами дні на наступний період не переносяться, і компенсації не надаються. У вас завжди залишається можливість вибрати дату активації наступного тарифного плану (просто його не сплативши), або тимчасово припинити послуги (повідомивши нас про це письмово). При цьому гроші, списані з вашого акаунту не переносяться і не перераховуються.

 2. Питання: Де можна сплачувати за послуги інтернет?
  Відповідь:
  Оплатити послуги можна в будь-якому банку.

 3. Питання: Чи можна підключити до «Домашньої мережі» юридичну особу?
  Відповідь:
  «Домашня мережа» надає послуги тільки фізичним особам.
  Але компанія-партнер «СКІФ ІСП» зробить усе можливе, щоб допомогти вирішити це питання.

 4. Питання: Як я можу перевірити, коли відбулася активація мого пакету, коли буде старт наступного і чи дійшли гроші на мій акаунт?
  Відповідь: Ви можете контролювати усі операції, такі як старт (активація) тарифу, надходження коштів на рахунок і списання з рахунку на сторінці вашої
  персональної статистики.

  *Логін і пароль доступу Ви отримаєте при підключенні (Доповнення до договору №3 — Картка абонента).

 5. Питання: Як змінити свій тариф?
  Відповідь:Ви можете самостійно змінити тарифний план із сторінки персональної статистики. При цьому, необхідно враховувати, що новий тариф набуде чинності з наступного розрахункового періоду.

  *У разі виникнення труднощів із зміною тарифу, наші співробітники завжди раді допомогти вам по тел. — (044) 238-81-93.

 6. Питання: До якого числа мені необхідно сплатити за послуги інтернет?
  Відповідь: По всіх тарифах діє авансова система оплати. Надалі необхідно до закінчення тестового періоду вносити 100% передоплату послуг за наступний розрахунковий період. Відключення у разі несплати настає в день старту (активації) наступного пакету. Наприклад, Ваше підключення сталося 10 лютого 2018г. — це день старту тарифу у який Вам надається тестовий доступ до мережі протягом 5 (пяти) днів. Після внесення абонентської плати ви працюєте 30 календарних днів. 31-й день є датою старту (активації) наступного тарифу. В даному випадку — 12 березня 2018г. Активація відбувається автоматично. При цьому якщо на вашому акаунті немає, або недостатньо грошей, відбувається автоматичне відключення. Це умовно тимчасове відключення, в якому користувач, згідно договору, може знаходитися не більше 90 днів. Після закінчення цього періоду компанія в праві без попередженя розірвати договір.

  *За 7 днів до старту наступного тарифу на ваш контактний e—mail автоматично приходить повідомлення про необхідність поповнити рахунок, а за 5 днів надходить СМС-повідомлення (тільки у разі відсутності необхідної оплати).

 7. Питання: Де мені отримати квитанцію?
  Відповідь:
  Квитанцію Ви можете роздрукувати на сайті статистики чи в розділі Документи.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Швидке та якісне підключення до нашої мережі

ВХІД ДЛЯ КЛІЄНТІВ

Доступ до особистого кабінета клієнтів Домашньої мережі™